Paragliding

Forums Diskusné fórum Paragliding

This topic contains 1,654 replies, has 58 voices, and was last updated by Andy Andy 2 hours, 13 minutes ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 1,655 total)
 • Author
  Posts
 • #5818
  Andy
  Andy
  Participant

  Milí priatelia a priateľky lietania na Sľubici. Aj tohto roku je potrebné zakúpiť si permanentku na sezónu 2019/2020, aby sme mali z čoho zaplatiť nájom za štartovačku a za jej údržbu. Cena ostala nezmenená a rovnako aj to, že s permanentkou zo Sľubice môžete legálne lietať aj na štartovačke v Lendaku a na Straníku. Najjednoduchšie je poslať 17€ na účet SK69 0200 0000 0013 3589 4151 a do poznámky dať Sľubica a Meno a Priezvisko kvôli identifikácii. Permanentku dám osobne alebo ak ju niekto chce poštou, nech mi napíše na pkandy@mail.t-com.sk. Rovnako, kto chce zaplatiť až pri prevzatí permanentky osobne, nech mi napíše mail alebo sms (0918477180) Ďakujem za porozumenie a za to, že aj vďaka Vašej ochote máme na Sľubici bezpečnú štartovačku a legálne miesto na štartovanie s našimi padákmi a závesnými klzákmi. Andy

  #5817
  Peter PO
  Peter PO
  Participant

  Okolo obeda budem na Kameničaku.

  #5816
  JK
  JK
  Participant

  pokiaľ by to slnko vydržalo, viem kam by som šiel :-), ale som si tým slnkom neni istý :-/

  #5815
  zetha
  zetha
  Participant

  ked dostanes motivaciu, ozvi sa, ja som motivovany permenentne…

  #5814
  JK
  JK
  Participant

  zvažoval som Kras, chce to ešte kúsok motivácie

  #5813
  zetha
  zetha
  Participant

  Dnes niekto niekam? Buce, Kras, Kamenicak, … alebo len Mt.Broughton,Mt.Eliot…?

  #5812
  zetha
  zetha
  Participant

  Nema niekto info o aktualnej situacii na Kamenicaku? Siel by som prevetrat krovky.

  #5811
  Andy
  Andy
  Participant

  Aktuálne info, zatiaľ nafukuje na komoru na Sľubici 3-4 m/s. Nech to vydrží…

  #5810
  Andy
  Andy
  Participant

  Zajtra pôjdem Galloperom na Sľubicu zo Slatviny o cca 12:00, je to po novom už trochu neskoro, ale ak by sa chcel niekto zviesť, nech mi pošle sms.

  #5809
  parasano
  parasano
  Participant

  Stalo sa nieco alebo je to len preto, ze sa tam lieta orchestralne? Asi cim viac nas v Krase lieta, problemy sa akoby same zacali vynarat. Tato tema sa v podstate tyka len hosti. Myslim, ze by sa vsetko dalo lahko vyriesit, ale asertivni by sme mali byt vsetci ti, ktori v Krase nelietame ako hostia, ale mame povolenia priamo na meno. Mozeme zajtra pokecat priamo na starte.

  #5808
  emo
  emo
  Participant

  Škoda, že na Slovensku to nefunguje tak, ako napr. v Nemecku, kde nedodržiavanie pravidiel je verejnosťou odsúdené. Tak že my tu potrebujeme asertívneho starážcu.

  #5807
  JK
  JK
  Participant

  ako som sa dnes vozil, napadlo ma, že dnešok okomentujem výrokom “ kto zajtra nepríde na Rebro, je srab 🙂 „, ale potom som si spomenul na to, aké Rebro bolo kedysi komorné, a teraz je už ako jeden povedal orchestrálne … kým nás trpia dobre, len treba pripomenúť, že lietame na výnimku zo zákona, každoročne kmeňoví platíme poplatky súvisiace s povolením, prenájmom štartovačky Háj a preukazmi Deltaklubu Košice, pre hostí platí osobitný štatút podľa Rozhodnutia, ktorý sa prestal dodržiavať … súčasný správca PG sekcie nie je prítomný na ploche a nemá kto dozerať nad regulárnosťou lietania … kto máte dobrý nápad ako zorganizovať a spravovať lietanie a poplatky v Krase na spôsob napríklad Sľubice, kde každý ochotne zaplatí permanentku alebo asertívnemu správcovi dá drobné do ruky s radosťou a dobrým pocitom, sem s ním … apelujem hlavne na mladých čo tam chcú perspektívne lietať ešte dlhé roky nekonfliktne voči všetkým ostatným zainteresovaným v danom teritóriu, aby nás odtiaľ nevyhnali 🙂

  #5806
  parasano
  parasano
  Participant

  Zajtra v Krase jesenne finale? 🙂

  #5805

  cenek
  Participant

  Pro mně neděle OK.

  #5804

  pista
  Participant

  Ahojte.
  Pojdem s kamaratmi z Polska zajtra na Slubicu zo Slatviny o 11:30, ak by niekto chcel, mam este volne miesto.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 1,655 total)

You must be logged in to reply to this topic.